IV Giełda Współpracy

Celem IV Giełdy Współpracy jest prezentacja osiągnięć i wniosków z 2 lat realizacji projektu „Aplikacyjne prace dyplomowe – skuteczny start zawodowy”, a także przedstawienie możliwości realizacji prac aplikacyjnych po wdrożeniu efektów projektu na Uniwersytecie Warszawskim. Giełda będzie okazją do wymiany doświadczeń między uczestnikami projektu – studentami, opiekunami prac dyplomowych oraz firmami, organizacjami pozarządowymi i instytucjami będącymi partnerami prac.

IV. edycja Giełdy Współpracy

Zapraszamy na IV Giełdę Współpracy, która odbędzie się już 25 października 2019 r. w Sali 316 Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie (ul. Dobra 56/66) w godz. 11:00-15:00.

IV Giełda Współpracy to ostatnie wydarzenie realizowane w ramach projektu "Aplikacyjne prace dyplomowe - skuteczny start zawodowy". Wydarzeniem tym chcielibyśmy przede wszystkim podziękować uczestnikom projektu - studentom, promotorom, firmom, instytucjom publicznym i organizacjom pozarządowym - za udział w projekcie i w testowaniu zaproponowanych rozwiązań dotyczących modelu aplikacyjnych prac dyplomowych w naukach społecznych i humanistycznych. Podczas wydarzenia odbędzie się również uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia projektu studentom, promotorom oraz partnerom aplikacyjnych prac dyplomowych zrealizowanych w projekcie.

Ponadto przez całe wydarzenie będzie możliwość zapoznania się z najświeższymi ofertami współpracy od naszych partnerów, a także odbycia rozmów i zapoznania się ofertą 6 Wydziałów współrealizujących projekt:
Wydział Artes Liberales;
Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii;
Wydział Filozofii i Socjologii;
Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych;
Wydział Polonistyki;
Wydział Psychologii.

Zapraszamy do udziału - zgłoszenia prosimy wysyłać na adres innohuman[at]uw.edu.pl do 22.10.2019 r.

Giełda Współpracy to możliwość:
 • poznania oferty nauk humanistyczno-społecznych w zakresie współpracy przy aplikacyjnych pracach dyplomowych;
 • zobaczenia przykładów najlepszych praktyk współpracy Uniwersytetu z partnerami zewnętrznymi w zakresie aplikacyjnych prac dyplomowych;
 • nawiązania współpracy między partnerami a przedstawicielami 6 wydziałów:
  - Artes Liberales;
  - Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii;
  - Filozofii i Socjologii.
  - Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych;
  - Polonistyki;
  - Psychologii.

Poprzednie i kolejne edycje

Relacja z poprzednich wydarzeń znajduje się w AKTUALNOŚCIACH.