09.11.2017

W środę 29 listopada będziemy na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji
i Bibliologii UW – zapraszamy!

To już kolejne spotkanie o charakterze interdyscyplinarnego seminarium, podczas którego będzie można dowiedzieć się, czym aplikacyjne prace dyplomowe różnią się od “zwykłej” pracy dyplomowej, jakie są zasady uczestnictwa w projekcie i do kogo zgłosić się na wydziale w sprawach związanych z “aplikacyjnością”. Razem z nami pojawią się również przedstawiciele firm, instytucji oraz NGO’sów, które chciałyby podjąć współpracę z UW.

Spotkanie dedykowane się pracownikom naukowym i studentom WDIB.

Biuro Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów UW równocześnie przybędzie z Mobilnym Biurem Karier. W ramach akcji można zapoznać się z ofertami pracy i praktyk, skonsultować swoje CV oraz uczestniczyć w treningu umiejętności rekrutacyjnych.

Dokładne miejsce i godzinę spotkania podamy wkrótce.

06.11.2017

W najbliższy wtorek będziemy na Wydziale Polonistyki
– godz. 15:00, sala 7. Zapraszamy!

To pierwsze spotkanie o charakterze interdyscyplinarnego seminarium, podczas którego będzie można dowiedzieć się, czym aplikacyjne prace dyplomowe różnią się od “zwykłej” pracy dyplomowej, jakie są zasady uczestnictwa w projekcie i do kogo zgłosić się na wydziale w sprawach związanych z “aplikacyjnością”. Razem z nami pojawią się również przedstawiciele Miasta St. Warszawy wraz z propozycjami zakresów badawczych.

Spotkanie dedykowane się pracownikom naukowym i studentom Wydziału Polonistyki.

Biuro Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów UW równocześnie od 10:00 przybędzie z Mobilnym Biurem Karier. W ramach akcji można zapoznać się z ofertami pracy i praktyk, skonsultować swoje CV oraz uczestniczyć w treningu umiejętności rekrutacyjnych.

Giełda Współpracy 25.10.2017

03.11.2017

25 października odbyła się I. edycja Giełdy Współpracy

Celem wydarzenia było wypromowanie aplikacyjnych prac dyplomowych jako formy współpracy Uniwersytetu z otoczeniem społeczno-gospodarczym, transferu wiedzy oraz podnoszenie kwalifikacji przyszłych absolwentów. Podczas wydarzenia została zaprezentowana oferta współpracy z wydziałami UW współrealizującymi projekt:

  • Artes Liberales;
  • Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii;
  • Filozofii i Socjologii;
  • Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych;
  • Polonistyki;
  • Psychologii.

 

W evencie wzięło udział blisko 100 uczestników – reprezentantów przedsiębiorstw, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, a także społeczności akademickiej. Wśród reprezentantów UW pojawili się dziekani i prodziekani oraz osoby reprezentujące poszczególne jednostki badawcze, a także studenci różnych kierunków studiów.

Efektem I. edycji Giełdy Współpracy są nawiązane relacje poszczególnych wydziałów z partnerami zewnętrznymi – m. in. Miastem Stołecznym Warszawą, Fundacją Orange, Fundacją Korczakowską czy Fundacją “Stocznia“.

Kolejnymi etapami rozwoju tych relacji jest uzgodnienie tematów i ich dalsza promocja już bezpośrednio wśród pracowników naukowych i studentów poszczególnych wydziałów.

Najbliższa Giełda Współpracy zaplanowana została na maj 2018 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z zdjęciami z wydarzenia.